TOP 5 najlepszych siłowni w Krakowie

Jeśli chcemy zacząć ćwiczyć na siłowni pierwszym naszym ruchem, jest wyszukanie kilku najlepszych w mieście. Kraków w tym względzie oferuje wiele różnego rodzaju miejsc, wśród których znajduje się kilka najlepszych siłowni. Poniżej prezentujemy krótkie zestawienie pięciu miejsc wartych odwiedzenia.

TOP 5 najlepszych siłowni w Krakowie

 

1 Energym

Energym to jedna z popularniejszych i najlepszych siłowni. W zorganizowanym plebiscycie uzyskała najwięcej - bo ok. kilkunastu tysięcy głosów. Świadczy to o tym, iż to miejsce przyjazne. Siłownia jest też nowoczesna, dobrze wyposażona i oferuje wiele różnego rodzaju przyrządów. Jest ona dostępna w Krakowie pod dwoma adresami. Jeśli zależy nam na profesjonalnym treningu i szerokiej ofercie, marka ta zdecydowanie jest warta sprawdzenia.

2 Fitness Platinium

Kolejna marka wartą uwagi jest Fitness Platinium. To marka, która posiada kilkanaście siłowni w całej Polsce. W Krakowie oferuje zatem duże doświadczenie, świetne wyposażenie i proklienckie podejście. Jest też popularną wśród osób ćwiczących, co jest najlepszą rekomendacją. Siłownia ta oferuje też różnego rodzaju karnety w atrakcyjnych cenach oraz kilka placówek w Krakowie. Jest to niezwykle komfortowym rozwiązaniem.

3 Niuton

Niuton to jedna z najlepszych siłowni i jest to siłownia dla kobiet. Oferuje ona bardzo dobre wyposażenie, pomoc instruktorów oraz inne oferty zajęć dla kobiet np. w ciąży. Oprócz wielu pozytywnych opinii, kilkunastoletnie doświadczenie i obecność na rynku sprawiają, że można zaufać tej siłowni. Siłownia Niuton z pewnością jest miejscem dla kobiet, gdzie mogą trenować w komfortowych warunkach.

4 Infinity Fitness

Jedną z najbardziej profesjonalnych siłowni w Krakowie jest Infinity Fitness. To miejsce kładzie ogromny nacisk na funkcjonalność oraz profesjonalizm. Zapewnia swoim klientom kilka stref i zróżnicowany sprzęt, który jest najwyższej jakości. W tej siłowni będziemy mogli skorzystać m.in. ze strefy cardio, obwodowej czy z pomocy doświadczonych instruktorów.

5 Gym Park

Gym Park to kompleksowa siłownia, w której oprócz podstawowej oferty znajdziemy także fitness, trening zumby, trening personalny czy sztuki walki. Sama siłownia spełnia wszystkie najwyższe standardy, posiada dobrej jakości, sprzęt, liczne pozytywne opinie i profesjonalną kadrę.