Gdzie na spotkanie biznesowe w Krakowie?

Kraków jest miejscem spotkań biznesowych, nie od dziś wiadomo, że oprócz statutu miasta studenckiego posiada także status miasta biznesowego. Najczęściej spotkania przybierają formę kongresów i konferencji, innymi formami są wydarzenia korporacyjne, targi, wydarzenia motywacyjne oraz tradycyjne spotkania. Warto więc wiedzieć gdzie zorganizować umówione spotkanie biznesowe na mapie Krakowa.

Sale konferencyjne

Jak już wspomniano najczęściej organizowaną formą spotkań biznesowych są kongresy i konferencje. Do polecanych miejsc do tego rodzaju spotkań zalicza się Ośrodek Cluster Cowork. Zlokalizowany jest w okolicach Starego Miasta, w środku znajdują się 3 sale konferencyjne, w tym dwie przeznaczone na 220 osób i jedna na kilkadziesiąt osób. Miejsce to również świetnie sprawdzi się na szkolenia czy warsztaty. Wyposażone zostało we wszystkie urządzenia multimedialne niezbędne do organizacji konferencji na wysokim poziomie. Innym gustownym miejscem jest Hotel Amadeus. Znajduje się on w bardzo eleganckiej i zabytkowej kamienicy w pobliżu Rynku Krakowskiego. To świetne miejsce do kameralnych konferencji i spotkań. Mieszczą się w nim dwie sale, większa na 42 osoby i mniejsza na 24 osoby. Sale są doskonale wyposażone w sprzęt multimedialny i audiowizualny. Hotel Atrium to także doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji. Hotel zlokalizowany jest w samym sercu Starego Miasta. Hotel jest przygotowany do zorganizowania konferencji nawet na międzynarodowym poziomie. W jego skład wchodzą dwie bardzo profesjonalne sale konferencyjne.

Gdzie na spotkanie biznesowe w Krakowie?

Hotele konferencyjne z większą ilością sal konferencyjnych

Do takiego miejsca z pewnością należy Międzynarodowe Centrum Kultury – Zespół Konferencyjny Pod Kruki w Krakowie. Centrum posiada 8 sal konferencyjnych. Innym miejscem z dużą ilością sal (5) jest Park Inn by Radisson Kraków Hotel. 12 sal konferencyjnych znajduje się w Holiday Inn Kraków City Centre (1500m2). Hotel Galaxy w Krakowie posiada 6 sal o łącznej powierzchni 45 metrów kwadratowych.